Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Immobiliare > Romania > Bucarest > Offerta

Specialist flota

Azienda non indicata
Romania  Bucarest, Romania
Immobiliare, Rumeno
20
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

Bucharest '- Bucuresti - Romania

Scop Rol

Sa asigure buna functionare a parcului de masini al clientului si sa asigure activitatile de transport intern. / Assuring the good functionality of the Client's car fleet and to assure the internal transport activities.

Responsabilitati

* Sa execute servicii legate de o utilizare adecvata a masinilor companiei cu aprobarea Managerului de parc auto.
* Sa asigure transportul la aeroport pe baza formularuli de cerere de transport la aeroport, primit pe e-mail/CRM
* Actioneaza ca interfata intre angajati si compania de leasing, companiile de asigurari, service-uri, cu aprobarea Contract Manager-ului.
* Rezolva probleme legate de masini ale angajatilor (revizii, reparatii, schimbarea cauciucurilor, etc.)
* Respecta politicile firmei in materie de parc de masini si isi informeaza superiorii imediat despre orice incident descoperit la inspectii.
* Finalizeaza si monitorizeaza validitatea documentelor (asigurari, vignete), de asemenea tine baza de date actualizata.
* Verifica rapoartele pentru compania de leasing.
* Ii informeaza pe angajati despre procedura de urmat in caz de accident de masina, furt si ii asista pe straini in relatia cu autoritatile, cu aprobarea Managerului de parc auto.
* Lucreaza cu compania de leasing si angajatii pentru rezolvarea problemelor, cu aprobarea Contract Manager-ului.
* Actualizeaza baza de date cu schimbarile intervenite (nume, nr de inregistrare a masinii, etc.) in functie de necesitati.
* Distribuie procesele verbale cu amenzi si strange dovezile platilor. Raporteaza in situatia neplatii.
* Face impartirea consumului de combustibil pe centre de cost.
* Executa alte activitati legate de transport, cu aprobarea Contract Manager-ului..
* Alte activitati conexe stabilite de Contract Manager.

Cerinte

* Educatie: Liceu tehnic/ economic.
* Experienta: cel putin 1 an intr-o functie similara.
* Aptitudini: Trebuie sa aiba calitati excelente de deservire a clientului, sa fie proactiv in a raspunde la cerinte, sa posede abilitati de rezolvare a problemelor, abilitatea de a face mai multe lucruri deodata, sa aiba experienta de lucru in echipa, dar si abilitatea de a lucra independent.
* Alte cerinte specifice: Ocazional sa fie disponibil pentru activitati in afara programului de lucru (noaptea, in week-end, in timpul sarbatorilor legale).
* Carnet de conducere, Engleza- cunostinte de baza.

(COMPANY NAME) GWS

(COMPANY NAME) Global Workplace Solutions (GWS) works with clients to make real estate a meaningful contributor to organizational productivity and performance. Our account management model is at the heart of our client-centric approach to delivering integrated real estate solutions. Each client is entrusted with a dedicated leader and is supported by regional and global resources, leveraging the industry's most robust platform. (COMPANY NAME) GWS delivers consistent, measurably superior outcomes for our clients at every stage of the lifecycle, and across industries and geographies.

Find out more

Service line: GWS Segment

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 07 Set 2024
Settore: Beni di investimento
Lingue: Rumeno
Registrarsi
104.264 lavori e stage
in 153 Paesi
Registrati