Pubblicare uno stage
it
Offerta
Lavoro > Lavoro > Estetica > Romania > Bucarest > Offerta

Beauty Adviser Part Time (6h/zi) - Baneasa, Bucuresti

Azienda non indicata
Romania  Bucarest, Romania
Estetica, Rumeno
25
Visite
0
Candidati
Registrarsi

Descrizione del lavoro:

La (COMPANY NAME), "frumusețe" rimează cu "creativitate": descoperim întotdeauna cu cele mai noi branduri și cele mai actuale tendințe pentru a oferi clienților noștri o selecție uimitoare de frumusețe.
La (COMPANY NAME), "a învăța" rimează cu "a te distra": încurajăm curiozitatea, inovația și libertatea de a experimenta. Pasiunea noastră, atenția deosebită pe care o acordăm detaliilor, celorlalți și mediului înconjurător ne caracterizează și ne hrănesc viziunea neconvențională asupra lumii: una plină de culoare, fericită și generoasă! Această atitudine îndrăzneață ne diferențiază.
Obiectivul nostru este de a face ca (COMPANY NAME) să fie cel mai admirat retailer de produse cosmetice din lume!

Dacă ești o persoană pasionată de produse de machiaj, parfumerie, produse de îngrijire și dacă ești orientată către client, bucură-te, alături de echipa noastră, de drumul către o carieră de succes în cadrul (COMPANY NAME)!
* Abilități de vânzare și comunicare;
* Pasiune pentru produsele de înfrumusețare;
* Initiațivă și dinamism;
* Competențe în realizarea unui machiaj (reprezintă un avantaj)
* Diplomă de bacalaureat (obligatoriu)

Descrierea jobului
* Consilierea clienților și promovarea produselor companiei;
* Realizarea planului lunar de vânzari;
* Promovarea și realizarea serviciilor de make-up (COMPANY NAME)

Ca parte a familiei LVMH, cel mai important grup de produse de lux din lume, (COMPANY NAME) este o prezență puternică pe piețele din întreaga lume, transformând și ridicând constant experiența de cumpărare a produselor de frumusețe.
(COMPANY NAME) este prezentă în 36 de piețe, cu peste 3.000 de puncte de vânzare și peste 30 de site-uri online și numară aproximativ 47.000 de angajați în întreaga lume.
Ești gata să te alături echipei (COMPANY NAME)? Ce vei găsi aici: training-uri, provocări, posibilități constante de evoluție

Provenienza: Web dell'azienda
Pubblicato il: 02 Ago 2024
Settore: Beni di lusso
Lingue: Rumeno
Registrarsi
104.264 lavori e stage
in 153 Paesi
Registrati