Publica unas prácticas
es
Detalles de la Oferta
Empleo > Prácticas > Medios Digitales > Polonia > Varsovia > Detalles de la Oferta

Stażysta/Stażystka w Departamencie Usług Skarbu

No se muestra la compañía
Polonia  Varsovia, Polonia
Prácticas, Medios Digitales, Polaco
42
Visitas
0
Candidatos
Regístrate

Descripción del puesto:

Country: Poland

Czujesz, że masz MOC, którą chcesz podzielić się ze światem?
Nasz bank to idealnie miejsce do tego. MOC rozwoju, MOC zespołowości, MOC wpływu na efekty pracy, MOC wsparcia i wiele innych, które odkryjesz dołączając do nas.

Zrób ten pierwszy krok stronę przyszłej kariery i pracuj z nami!

STAŻYSTA / STAŻYSTKA W DEPARTAMENCIE USŁUG SKARBU
rodzaj umowy: umowa zlecenie
miejsce pracy: Warszawa

MOC naszej pracy:
* wyposażymy Cię w wiedzę o produktach bankowych oraz pokażemy strategię gry
* do Twoich zadań należeć będzie wspieranie zespołu w obsłudze klientów
* codziennym wyzwaniem będzie współpraca z jednostkami biznesowymi w Banku
* nauczysz się analizować zachowania i oczekiwania Klientów oraz identyfikować obszary do rozwoju biznesu

Nasze oczekiwania:
* posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji
* możesz pochwalić się wiedzą w zakresie finansów / zarządzania / psychologii sprzedaży
* bez problemu posługujesz się językiem angielskim na poziomie min B2
* szybko przyswajasz wiedzę związaną z analizą danych i łatwo wyciągasz konkretne wnioski
* wiesz w jaki sposób wykorzystać Social Media i posiadasz swobodę tworzenia postów
* posiadasz łatwość w tworzeniu prezentacji i prezentowaniu wniosków;
* dobrze posługujesz się pakietem MS Office
* jesteś na 4 lub 5 roku studiów
* znajomość mechanizmów działających na rynkach finansowych będzie dodatkowym atutem

MOC naszej oferty:
* praca na podstawie umowy zlecenie
* ciekawe i strategiczne projekty
* zgrany zespół i przyjazną atmosferę
* wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
* bogata oferta szkoleń wewnętrznych
* możliwość rozwoju kariery w międzynarodowej instytucji finansowej

Origen: Web de la compañía
Publicado: 20 Ago 2024
Tipo de oferta: Prácticas
Sector: Banca / Finanzas
Idiomas: Polaco
Regístrate
105.357 empleos y prácticas
en 154 países
Regístrate